Porselen aşısı nedir ?

Porselen aşısının cilde etkileri nelerdir ?

Son vakitlerde çok bilindik olan Porselen aşısı, mezoterapi iğnesi denilen çok küçük ve ince iğnelerle enjeksiyon biçiminde uygulanmaktadır. Cildin kendi kendini onaran, nem ve esneklik sağlayan, sıkılaştıran hücrelerini çalışmaya başlatarak tesir göz önüne sermektedir. Böylece uygulamadan 2-5 gün sonra ciltte canlılık, gözalıcılık, kırışıklıklarda hafifleme ve gerginlik sağlamaktadır.

Gençlik aşısı ne demek?

Gençlik aşısı, cildinde ihtiyarlama bulguları görülen ve cildi zarar görmüş bireylere, tespit edilen oran ve sürelerle hyalüronik asit aplikasyon prosedürü olarak tanımlanabilir. Bu usul problemli bölgelere uygulanmaktadır.

Gençlik aşısı ne kadar kalıcı?

Gençlik aşısı kalıcılığının hacim tesiri ortalama 6 ay, hidrasyon, parlaklık ve elastikiyeti ilave desteği ortalama 12 ay sürmektedir.

Gençlik aşısı kalıcı mı?

Kalıcılığı, cildin haline ve bireyin alışlanlıklarına, yaşına, cilt bakım rutinine tabi olarak uzayıp kısalabilir. Cilt yaşına ve gereksinimlerine göre şahsa hususi yapılan 3-4 seanslık protokol tamamlandıktan sonra gençlik aşısının cilt üzerindeki etkileri 6 aydan 1 yıla kadar daimi olabilir.

Gençlik aşısı ne zaman etkisini gösterir?

Gençlik aşısının tesiri, kendini 2-5 gün içerisinde canlılık, parlaklık biçiminde göstermeye başlar.