microblading ardından su değerse ne olur ?

Microblading prosedürü ardından su değerse silinme gerçekleşebilir. İçme suyu ile nemlendirilen bir pamukla germe prosedürü yapmadan nazik bir şekilde kaşlar temizlenmelidir. Bunun yardımıyla microblading ardından kabuklanma ortaya gelmeyecektir. Bu prosedür 3 yahut 5 gün devam etmelidir.

Kaş yaptırdıktan sonra kaç gün su Değmemeli?

Gelelim microblading kaş kontürü yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken noktalara… Öncelikle prosedür bittikten sonra ilk 48 saat çok mühim. Bu vakit zarfında kaşlarınıza dokunmamalı suyla temas ettirmemeye dikkat etmelisiniz. İşlem bittikten 30 dakika sonra bakım yapmaya başlamanız gerekiyor.

Microblading kaç günde oturur?

Kaş rengi ne vakit oturur? Uygulama için seçilen renge tabi olarak derhal prosedür ardından kaşlarınızın görüntüsü azıcık koyu olur. Ne zaman açılır ve iyileşir diyerek merak etmeyin 1 – 2 hafta içinde renk açılacak ve doğallaşacaktır. Bu vakit içinde lüzumlu olan bakımlarınızı yapmayı ihmal etmeyin.

Kıl tekniğinde kaç gün su Değmemeli?

Bir gün süresince su değmemeli, sauna ve buhar banyosu yapılmamalı. Devam eden günler içinde kaş üstüne katman durumunda krem sürülmeli.Yaklaşık 4-5 gün içinde iyileşme zamanı tamamlanır. Uygulamadan 20 gün sonra umumi denetim yapılır,ihtiyaç duyulursa rütuş yapılabilir.