Bosch çamaşır makinesi mix uygulaması nedir ?

Program seçme düğmesindeki uygulamalar. Pamuklu ve sentetik tekstillerden meydana gelen düzensiz çamaşırlar. Bosch avantixx çamaşır makinesi aldığım andan itibaren siyahları dahi ya kalmak istediğim mix uygulaması çamaşırlarımda yoğun bir lastik kokusu bırakıyor ve . Bilgi: Speed ayarında, az kirlenmiş çamaşırlar için kısa uygulama olarak uygun.  Bilgi : Hassas çamaşırlar yahut ipekler için makinede çamaşır yıkamaya uygun.

Unutulan Çamaşırlar Canınızı Sıkmasın “Reload” Yeniden Yükleme Fonksiyonu çamaşır yıkamaya büyük bir esneklik getiriyor. Mevcut yıkama uygulamasını. Bosch Çamaşır Makinesi ve sevdiğin markaların yeni sezon ürünleri ve. Bu seri modelleri 5. Outdoor, mix , hijyen, harika süratli, yorgan, tambur temizleme, titiz- ipek gibi uygulama. Bosch Maxx for Kids Çamaşır Makinesi ile titiz ciltlere hususi yıkama.

En uygun kaç devir çamaşır makinesi?

Siz çamaşır makinesini 1000 devirde de çalıştırsanız makina ağırlıktan ötürü 700, 800 çağ dönecektir. Bu tarz çamaşırları dahi yıkamayı düşünüyorsanız 1200, 1400 devirden aşağı makina almayın. 1400 çağ azıcık pahalı olur, en azından 1200 devir olsun.

Çamaşır makinesi sentetik ne demek?

çamaşır makinesinde mix ne demek ile ilgili resim sonucu

Sentetik ne demek ? Çamaşır makinesinde bulunan sentetik uygulaması, sentetik yani daha naylonumsu olan kumaş çeşitleri için sarfedilen bir yıkama uygulamasıdır. Aynı şekilde makinede yıkanması istenmeyen titiz kumaşlar için de kullanabileceğiniz bir programdır.

Çamaşır makinesi pamuklu nedir?

Bu mod titiz olmayan pamuk ve keten gibi kumaşlardan üretilmiş çamaşırların yıkanması için kullanılmaktadır. Pamuklu yıkama programında yüksek sıcaklıklara çıkabilen çamaşır makinesi, çamaşırlarınızı kapsamlı bir şekilde temizleyecektir.

Çamaşır makinesi sıkma nasıl yapılır?

Suda bıraktığınız çamaşırları sıkmak istiyorsanız sıkma devrini ayarlayın ve sonrasında Başla/Beklet tuşuna basın. Makinenizin tuşlarının olduğu bölgede bulunan ve salyangoz şekline benzeyen tuşa her bastığınızda sıkma devirleri değişir.

Çamaşır makinesi sıkma nasıl iptal edilir?

Çamaşır Makinesi Program İptali Yapma

Bu kapsamda çamaşır makinesinde yıkama programının iptal edilmesi için ön panelde bulunan denetim paneli tüketilir. Bu panel üstünde bulunan “Başla/Bekle/İptal” butonuna 3 saniye süre ile matbu tutulmalıdır.